CENTRUM ESTETICKEJ MEDICÍNY

nadvornikova-nadvornikova-esthmed-400x400

Esthemed – Centrum estetickej medicíny pôsobí na slovenskom trhu od roku 2017. Svojim klientom ponúka odbornú starostlivosť v oblasti zdravia a krásy. Špecializuje sa najmä na zákroky estetickej medicíny, profesionálneho formovania postavy a lekárskej kozmetiky. V príjemnom prostredí na vás čaká profesionálny tím odborníkov, ktorí vám poradia a vyberú to najvhodnejšie ošetrenie šité na mieru.

mudr-nadvornikova-esthmed-400x400

MUDr. Renáta Nádvorníková

Majiteľka, lekárka

1982 – 1988 LK Univerzity Karlovej v Prahe
1993 Atestácia I. stupňa z internej medicíny
1998 Atestácia v odbore Klinická imunológia
Clever quotes-left

Pracujem ako lekárka ambulancie klinickej alergológie a imunológie- privátna prax. Som spolumajiteľ firmy LR clever, s.r.o. spolu so svojou dcérou. Vždy sme sa s dcérou zaujímali o estetiku a preto som s radosťou privítala jej nápad založiť centrum estetiky. Našim cieľom je splniť sen každej ženy (aj mužov) cítiť sa sebavedomo, mlado a sviežo. Najväčšou radosťou a odmenou je pre nás úsmev našich klientiek po zákroku. Táto práca nás napĺňa, dobíja energiou a preto sa snažíme stále zdokonalovať rôznymi odbornými školeniami v oblasti estetiky a pracujeme len s kvalitnými produktami dostupnými na našom trhu.

Clever quotes-right
judr-nadvornikova-esthmed-400x400

JUDr. Lucia Nádvorníková

Marketing a manažment

2003 – 2007 Gymnázium sv. Jána Bosca NDCA
2008 – 2013 Paneurópska Vysoká škola práva
2013 – 2016 Advokátska prax
2017 – doteraz Majiteľka esthemed
Clever quotes-left

Založiť Esthemed a venovať sa estetickej medicíne vznikol v mojej a v maminej hlave. Po ukončení právnickej fakulty som rozmýšľala, akým smerom sa vydať a keďže nemusím nudnú kancelársku prácu, rozhodla som sa s mamou vytvoriť rodinné a útulné prostredie, v ktorom poskytujeme profesionálne služby a venujeme sa každej jednej zákazníčke osobitne.

Clever quotes-right

Konferencia v zahraničí

Ospravedlňujeme sa za neskoré reakcie na správy.

Od 10.4. do 12.4.2024 sme na konferencii.

Ďakujeme za pochopenie.

Objednávky aktuálne prijímame len na: info@esthemed.sk


This will close in 20 seconds