Elysion PRO – Laserová epilácia

Už Vás nebaví stále kupovať žiletky a pravidelne sa holiť? Navyše Vás trápia zarastajúce chĺpky, podráždená a svrbivá pokožka? Máme pre Vás riešenie. U nás na klinike nájdete najmodernejší medicínsky laserový prístroj ELYSION PRO.

PREČO SI VYBRAŤ ELYSION PRO?

Pretože kombinuje technológiu diódového 808nm laseru pre efektívnu elimináciu chĺpkov a systém crystal freeze, vďaka ktorému je ošetrenie takmer bezbolestné. Výnimočným ho robí aj fakt, že je možné ho použiť na všetky fototypy a dokonca aj na opálenú pokožku, takže je možné ošetrenie vykonávať aj v lete.

POZOR:

Nezamieňajte si prosím náš epilačný laser s nelaserovými fototerapeutickými prístrojmi (ako napr. kozmetické IPL – intenzívne pulzné svetlo), ktoré majú žiaľ veľmi nízky výkon a príliš široké spektrum vlnových dĺžok a skutočne nedokážu zničiť všetky zárodočné bunky chlpových korienkov, ale ich rast iba prechodne utlmiť, podobne ako napr. depilácia voskom.

Koľko ošetrení potrebujem pre trvalý efekt? Už po prvom ošetrení pocítite výsledok a jemnú elimináciu chĺpkov, no odporúčame 6 – 8 ošetrení.

Fázy rastu chĺpkov:

  1. Anagénna fáza – najdôležitejšia fáza rastu chĺpka pri dosiahnutí trvalej epilácie. V tejto fáze je chĺpok spojený s folikulou, laser prenikne priamo do folikulu a natrvalo ju zničí.  V tejto fáze sa chĺpok nachádza cca 14 dní a pri každej epilácii dokážeme zničiť približne 25% folikúl.

  2. Katagénna fáza – v tejto fáze rastu dochádza k oddeleniu chĺpka od folikulu. Laser neprenikne cez chĺpok k folikule a nezniči ho. Následne nastávajú ďalšie dve fázy rastu ochlpenia Telogénna fáza a Exogénna fáza, pri nej dochádza k vypadnutiu chĺpka z tela a folikul produkuje nový chĺpok do annagénnej fázy a nastáva čas ďalšej epilácie.

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať na info@esthemed.sk

Cenník