Botulotoxín – postrach mimických vrások

Vrásky sa nachádzajú na tvári každého jedného z nás. Niekto sa stále smeje, naopak niekto sa veľmi často mračí a hnevá. Mimika na našej tvári je rôznorodá. U niekoho je výraznejšia a u niekoho je zase jemnejšia. Čím výraznejšiu mimiku máme, tým skôr začíname badať prvé vrásky. 

Väčšinu ľudí ich mimické vrásky trápia a chcú vlastniť stroj času alebo mať super schopnosť, ktorou aspoň na chvíľku zastavia čas. 

Našou jednou zo super schopností v boji s časom je botulotoxín. Nie každá žena túži siahnuť práve po tejto super schopnosti. Niet sa čomu diviť. Sociálne siete sú plné ,, prerobených ,, žien a neprirodzeného vzhľadu. Za to však nemôže botulotoxín, ale šikovnosť estetického lekára a to najdôležitejšie, predstava a želanie klientky. 

My na našej klinike pracujeme s botulotoxínom ,, DYSPORT ,, ktorý zachováva mimiku na tvári, no krásne vrásky vyhladí a na druhej strane šikovné ruky nášho estetického lekára, ktorého hlavným heslom je PRIRODZENOSŤ.

Samotná aplikácia botulotoxínu je takmer bezbolestná a veľmi rýchla. Na výsledok si musíte počkať 14 dní, no efekt naozaj stojí za to. Dĺžka trvania efektu je po prvej aplikácii cca 3-5 mesiacov. Opakovanými aplikáciami sa dĺžka efektu predlžuje.

A pre koho tento zákrok nie je vhodný? 

-tehotné a dojčiace ženy

-nervovosvalové ochorenia

-užívanie niektorých liekov

-poruchy zrážanlivosti krvi

Čo nerobiť po aplikácii botulotoxínu? 

Počas 4 hodín: nepredkláňať sa, neľahnúť si, nedotýkať sa ošetrených oblastí

Počas 2 dní: necvičiť, nenavštíviť saunu a solárium, iba jemné dotyky v mieste aplikácie ( umývanie sa, nanášanie krému… )

Počas 2 týždňov: neabsolvovať kozmetickú masáž ani iné ošetrenie pleti

Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať : info@esthemed.sk 

Zdieľať príspevok:

Súvisiace príspevky