LEKÁRSKA KOZMETIKA

lekárska kozmetika esthemed

Plazmaterapia

Plazmatické ošetrenie pleti. Plazma je štvrté skupenstvo hmoty s vysokou energiou, ktorá prináša aj do estetickej medicíny a kozmetológie unikátne možnosti.

Plazmové toky stimulujú kolagénne a elastínové vlákna a zlepšujú celkový stav pleti. Majú liftingový efekt, poradia si s problematickou pleťou so sklonom k akné a aknóznou pleťou, majú bielaci účinok na pigmentové škvrny.

Plazma

  • Elektrická vodivosť plazmy umožňuje tonizáciu tkaniva (navráti koži jej kompaktnosť, stimuluje a zlepšuje elasticitu kože, odplavuje škodlivé látky z tela, zlepšuje okysličenie tkanív).
  • Plazma umožňuje aj hydratáciu najhlbších vrstiev kože.
  • Plazma umožňuje odstránenie odumretých buniek na povrchu kože. Ich odstránením docielime rozžiarenie a okysličenie, zlepšenie regenerácie a hydratácie pokožky.

Ošetrenie je vhodné pri problémoch s:

  • akné,
  • mastnou pleťou,
  • vráskami,
  • pigmentovými škvrnami.

Priebeh ošetrenia

protizapalove osetrenie esthemed

1. fáza

Pleť odlíčime a pripravíme na ošetrenie. Nanesieme profesionálne sérum podľa potrieb pleti. Sérum zapracujeme do pleti príjemnou ručnou másažou.

Všetky profesionálne séra, ktoré používame sú určené na problematickú aknóznu pleť so sklonom k mastnej pleti, na zrelú pleť s vysoko liftingovým účinkom a na problematiku týkajúcu sa nechcených pigmentových fľakov.

protizapalove osetrenie esthemed

2. fáza

Zapracovaním séra ručnou masážou sa sérum vsiakne do pokožky. Aby sme dosiahli prienik séra a potrebných živín, je potrebné ho zapracovať plazmou do hlbších vrstiev kože. Ošetrenie je bezbolestné.

protizapalove osetrenie esthemed

3. fáza

Nanesenie záverečnej alginátovej masky na podporu liftingového efektu, hydratácie a rozžiarenia pokožky.

Po odstránení záverečnej masky sa na tvár aplikuje hydratačný krém.

liftingove osetrenie esthemed

Po ošetrení je pokožka nádherne vyživená, rozjasnená a hydratovaná.

liftingove osetrenie esthemed

Na záver sa aplikuje hydratačný krém.

Informácia: Toto ošetrenie je vhodné kombinovať s rádiofrekvenciou.